ابعاد بیسابقه تحریم، سردرگمی رژیم در رقم سازی و به تاخیر انداختن اعلام میزان مشارکت

پاسداران و مسئولان چهار دهه کشتار، تروریسم و جنگ افروزی در مجلس جدید ارتجاع

میزان مشارکت در نمایش انتخابات بحدی پایین بوده است که برغم تقلبهای نجومی، رژیم برای رقم سازی در اتاق تجمیع دچار سردرگمی شده و پس از گذشت ۲۴ ساعت از بستن صندوقهای رای هنوز نتوانسته است میزان مشارکت را اعلام کند.

با اینحال انتشار اخبار غیر رسمی از میزان مشارکت در برخی از مناطق از ابعاد بیسابقه تحریم خبر میدهد. خبرگزاری فارس سپاه پاسداران شمار رأی دهندگان در تهران را به نقل از مقامات وزارت کشور یک میلیون و نهصدهزار تن اعلام کرد. به این ترتیب بعد از همه رقم سازیها و ضریب زدنها میزان مشارکت کمتر از ۲۰درصد از آب در آمده است. رژیم در انتشار آمار شهرهای مختلف از اعلام میزان آراء سفید و یا باطله که بنا به گزارشها در برخی از حوزه ها به ۱۰ درصد آراء ماخوذه میرسد خوداری میکند.

خبرنگاران خارجی که بصورت محدود و دست چین شده به شعبه های از پیش آماده شده رفتند، بر بایکوت این نمایش تاکید کرده و گزارش کردند «در بسیاری از شعبه های رای گیری تعداد کمی برای رای دادن آمده بودند. این مبین سرخوردگی و بی اعتمادی عمیق ایرانیان در سطح گسترده» به رژیم می باشد.

این در حالی است که خامنه ای، روحانی، لاریجانی، ظریف، فرماندهان سپاه و ارتش و ائمه جمعه به دفعات مشارکت در انتخابات را «وظیفه شرعی»، «امتحان الهی»، «جهاد عمومی»، «عبادت»، «واجب تر از نماز و روزه»، «بیمه کننده اقتدار کشور»، «مایه‌ آبروی نظام»، «تضمین امنیت نظام»، «سیلی محکم دیگری به آمریکا» و «شکست سیاست فشار حداکثری» توصیف کرده و هشدار داده بودند عدم مشارکت به معنی «همراهی با دشمن و خیانت»، «مسلمان نبودن» و زمینه سازی برای «عملیات تخریبی مجاهدین» است.

۸۰ درصد کسانی که از شعبده بازی آخوندها به مجلس ارتجاع راه یافته یا به دور دوم میروند، به باند خامنه ای تعلق دارند. آنها پاسداران و جنایتکارانی هستند که طی چهار دهه در سرکوب و صدور تروریسم و جنگ افروزی بیشترین نقش را داشته اند. پاسدار سرتیپ محمد باقر قالیباف، اولین نفر لیست تهران که برای ریاست مجلس خیزبرداشته، پیش از این به عنوان یکی از سرکردگان سپاه در جنگ ضد میهنی، سرکرده نیروی هوایی سپاه و نیروی سرکوبگر انتظامی، شهردار تهران و ... همواره از بالاترین مسئولان شکنجه و اعدام و تروریسم و جنگ افروزی و همچنین دزدی و چپاول بوده است. وی به اعتراف خودش از ابتدا در کشتار مجاهدین و جوانان معترض و در قیامهایی مانند قیام ۱۳۷۸شرکت فعال داشته است. او به عنوان یکی از مسئولان جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت باید در برابر عدالت قرار گیرد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۳ اسفند ۱۳۹۸ (۲۲ فوریه ۲۰۲۰)